Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon

Paket programlarımız için web sitemizden online rezervasyon yapabilirsiniz. Ana sayfadaki “5 adımda online rezervasyon” bölümüne tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online rezervasyon yapmak istemiyorsanız Talep Formu'nu doldurarak veya çağrı merkezimizi arayarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Fakat unutmayın uçak ve maç koltukları sınırsız değil.

Bulunduğum şehirde temsilciniz var mı?

Satışlarımız sadece internet sitemizden veya çağrı merkezimizden yapılmaktadır.

Memnuniyetle, talebinizi bize e-posta ile göndermeniz yeterli. Fakat önce, isterseniz, uçak koltuklarınızı ve maç yerinizi garantiye almak için online rezervasyonunuzu yapın. Biz daha sonra rezervasyonunuzu güncel hale getiririz.

Bize taleplerinizi e-posta ile acilen gönderin. İsterseniz telefon da edebilirsiniz.

Şu an için online rezervasyon sistemimiz iki ayrı şehirden gelen Avrupalı Aslanlar’ın oda paylaşmasına imkân vermiyor, ayrı ayrı dosya açılması gerekiyor. Kendiniz ve arkadaşınız için 2 ayrı rezervasyon yapın, otel oda tipi seçiminde tek kişilik oda seçin ve bize e-posta ile bilgi verin.

Size bütün geri bildirimleri e-posta yoluyla yapacağımız için tüm yolcuların değil; ama rezervasyonu yapan kişinin e-posta adresi gerekli.

Online rezervasyonda gerekli olan bilgiler; dosya açan kişinin, yani yeni üyenin bilgileri, seyahate başlanacak şehir, oda ve kişi sayısıdır. Ödeme yaptığınız takdirde, satış sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş olursunuz. Bu durumda rezervasyonunuz yapılmıştır, eksik bilgileri en kısa zamanda doldurmanız gerekmektedir. Maçtan 30 gün önce tüm bilgilerin doldurulmuş olması gereklidir.

Üzgünüz, yardımcı olamayacağız. Tüm ürünlerimiz paket halinde satılmaktadır. Seyahat paketi; uçak bileti, konaklama, forma, geziler, maç bileti, Passolig kartı ve seyahat sigortasını içermektedir.

Uçuş

Türk Havayollarının ulaştığı tüm şehirlerden özel fiyat koşullarıyla gelebilirsiniz. Diğer şehirler için bize e-posta gönderebilirsiniz.

Bulunduğum şehirden birçok uçak kalkıyor, istediğim uçağı tercih edebilir miyim?

Talep ettiğiniz uçakta aynı fiyat kategorisinde müsaitlik varsa isteğiniz yerine getirilebilir. Bize e-posta yollayabilirsiniz.

Forma

İstediğinizi yapabilirsiniz. Ama maça sarı-kırmızı formanızla gelin.

Galatasaray Store mağazalarından bazı ürünler almak istiyorum.

Metin Oktay Tesisleri’nde ve Ali Sami Yen SK gezisinde Galatasaray Store’lardan alışveriş için zamanınız olacak.

Passolig Galatasaray Kartı

Passolig, taraftarların maça girmelerini sağlayan; kişiye özel üzerinde isim, soy isim, TC Kimlik no ve fotoğraf bulunan sportif bir kimlik kartıdır.

Passolig Kart almak zorunda mıyım?

6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun gereğince stadyumlara giriş için bir Passolig Kart sahibi olmanız gerekir.

Benim Passolig Kart'ım var, ama süresi doldu, ne yapmam gerekir?

Passolig kartlarının kullanım süresi, karta başvuru yapıldıktan sonra 1 senedir. Kartınızın kullanım süresi dolduysa, Passolig.com.tr üzerinden kartınızın kullanım süresini 26 TL ödeyerek uzatabilirsiniz. Bu işlemleri Ali Sami Yen SK TT Arena Passolig gişelerinden de (09.00-17.00) yapabilirsiniz.

Benim Passolig Kart'ımla başkası stadyuma giriş yapabilir mi?

6222 sayılı kanun gereğince stadyumlara anonim giriş olmadığı için herkesin kendi Passolig Kartı ile stadyuma girmesi gerekmektedir.

Passolig Galatasaray Kart'ım ile başka maçlara da gidebilir miyim?

Tüm Passolig Kartlar, tüm stadyumlarda geçerlidir. Ancak ev sahibi kulüp, bilet satışında kendi logosunu taşıyan Passolig Kart sahiplerine öncelik tanıyabilir.

Başkasının Passolig Kart'ını kullanabilir miyim?

Başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır.

Maç günü Passolig Kart’ımı unutursam ne olacak?

Maç günü kartı yanında olmayan, kartını çaldırmış, kaybetmiş, kartı zarar görmüş (kırılmış vb.) taraftarlar 5 TL karşılığında “Tek Girişlik Pass Kart” alabilirler.

Passolig alımında yaş sınırı var mıdır?

6222 sayılı yasaya istinaden 6 yaşın üzerindeki kişiler için bilet alımı zorunludur.

Passolig Kart'ım için istediğiniz fotoğrafın özellikleri nasıl olmalıdır?

Çekilecek veya yüklenecek olan fotoğraflar; alın, gözler, burun, ağız ve çenenin tamamını net gösterecek şekilde vesikalık tarzda ön profilden çekilmiş olmalıdır.
Fotoğraf boyutu en fazla 5 MB (megabyte) büyüklükte olmalıdır.
Fotoğraf çözünürlüğü en düşük 240x320 piksel olmalıdır.
Fotoğraf uzantısı .jpeg, .jpg, .png ya da .gif olmalıdır.
Doğru ve yanlış fotoğraf örneklerini ana sayfamızdaki “Size Özel Passolig Kartı Temini” bölümünde görebilirsiniz.