Hakkımızda

İlklerin kulübü Galatasaray yepyeni bir hizmete daha imza atıyor:

Galatasaray Spor Kulübü; Avrupa’da yaşayan Galatasaray sevdalıları yani sarı kırmızılıların İstanbul’daki maçları izleyebilmesi, destekleyebilmesi, heyecanlarına ortak olabilmesi ve yeni kuşakların Galatasaray’ı daha iyi tanıyabilmesi için, Türk turizminin deneyimli firmalarından Turquirama Turizm A.Ş. işbirliğiyle “AVRUPALI ASLANLAR ARENA’YA ÇIKIYOR” projesini hayata geçiriyor.

Yönetim; bu projeyle, Türkiye hasreti ve özlemiyle dolu gurbetteki Galatasaraylılara, sarı kırmızıyla iç içe 4 gün yaşatarak kulübün tarihini ve misyonunu aktarmayı hedefliyor. Böylece eşsiz hatıralarla yaşadıkları ülkelere dönen sarı kırmızılıların içindeki Galatasaray aşkı her geçen gün daha da büyüyerek çoğalıyor.

Söz konusu seyahat paketleri; Avrupa’nın tüm önemli şehirlerinden İstanbul’a uçuş, 4 veya 5 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama, tüm transferler, Metin Oktay Tesisleri'nde antrenman izlenmesi, maçtan bir gün önce Ali Sami Yen Spor Kompleksi gezisi, Passolig ve maç bileti temini, hediye lisanslı forma ve seyahat sigortasını içeriyor.