Oteller

4 veya 5 Yıldızlı Otellerde 3 Gece Oda-Kahvaltı Konaklama

Gözde turizm merkezi İstanbul, tüm turist profillerine cevap verebilecek konaklama çeşitliliğine sahip ancak biz yine de Avrupalı Aslanlar için Taksim-Levent arasındaki 4 ve 5 yıldızlı otelleri tercih ettik.

Paket turlardaki otellerimiz sizlerin, ailenizin ve misafirlerinizin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek standartta olup boş zamanlarınızda İstanbul'u vakit kaybetmeden doyasıya gezebilmeniz için merkezi konumda seçilmiştir. Üstelik metro güzergahına yakındırlar.

Farklı otel tercihleriniz için bize e-posta veya telefonla ulaşmanız yeterlidir.

4 YILDIZ PAKETE DAHİL OLAN OTELLER  

The Marmara Şişli
Mecidiyeköy'de metro ve metrobüs hatlarına yakınlığı nedeniyle merkezi bir konumdadır. 1950'lerin tarzının modern bir yorumuyla şık bir biçimde dekore edilmiştir. Boğaz ve şehir manzaralı odalarında uydu TV, klima ve ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Fitness merkezine sahip otel, ayrıca 4 büyük alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir.
www.themarmarahotels.com


Feronya Hotel
Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne yürüme mesafesinde olan otel alışveriş merkezlerine ve eğlence mekânlarına çok yakın konumdadır. Otelin özenle döşenmiş odalarında uydu TV, klima, Wi-Fi erişimi mevcuttur.
www.feronya.com


Grand Hotel Haliç
Haliç manzarasına sahip Grand Hotel Haliç, İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Galata Kulesi ve metroya yürüme mesafesindedir. Bir kısmı Haliç manzaralı olan odalarda uydu TV, klima, Wi-Fi erişimi mevcuttur. Otelde kapalı yüzme havuzu ve spa bulunmaktadır.
www.grandhalic.com


5 YILDIZ PAKETE DAHİL OLAN OTELLER   

Elite World İstanbul Hotel
Avrupa yakasının buluşma noktası Taksim'de yer almaktadır. Ulaşım, eğlence, alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Neoklasik tarzda döşenmiş odaları mermer banyo, özel hidromasajlı küvet, uydu TV, ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.
2 restoran, kafe ile bar dahil olmak üzere çok çeşitli yemek mekânları ve havuz, fitness, spa, Türk hamamı bulunmaktadır.
www.eliteworldhotels.com.tr


Martı İstanbul Hotel
İstanbul'un kalbi Taksim Meydanı'nda 11 katta uluslararası standartlarda 270 odasıyla ayrıcalıklı konaklama olanağı sunmaktadır.
Her türlü damak tadına uygun yeme-içme mekânları ve teras katındaki Wellness Center ile fitness merkezi ile misafirlerine farklı bir seçenek sunmaktadır.
www.martiistanbulhotel.com


İstanbul Marriott Hotel Şişli
İstanbul'un önemli merkezlerinden Şişli'de metro ve metrobüs hatlarına ve önemli alışveriş merkezlerine çok yakın konumdadır. Özenle dekore edilmiş konforlu odaları ile Mariott ayrıcalığını sunmaktadır. Otel birçok restoranı, barları, spa-fitness merkezi ve yüzme havuzuyla tüm ihtiyacınıza hitap edecektir.
www.marriott.com